Luxrad to wieloletni producentów grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych. Do odwołania mamy dla Państwa specjalną promocję, dotyczącą polskiego wytwórcy kaloryferów. Co to za wyjątkowa okazja?

Transport i zawory gratis do grzejników powyżej 2000 zł!

 

Zasady promocji są bardzo proste – do każdego grzejnika marki Luxrad, którego wartość wynosi ponad 2000 zł brutto, dajemy dopasowany zestaw zaworów i transport gratis na terenie Polski. Czas trwania do odwołania! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji, gdyż producent ma wiele ciekawych modeli.

 

Sprawdź grzejniki Luxrad objęte promocją!

 

Zestaw zaworów, który dodamy do grzejnika zależy od ostatecznie wybranego sposobu podłączenia. Zestaw zaworów Vision dajemy do przyłącza dolnego standardowego. Komplet Twins zostanie dodany w przypadku podłączeń dolnego lewego 50 mm, dolnego prawego 50 mm oraz dolnego środkowego 50 mm. Z kolei komplet Royal proponujemy do przyłączy bocznych oraz krzyżowych. Wszystkie zestawy zaworów to tzw. All in One, czyli składają się z:

  • zawór termostatyczny zintegrowany (Twins), zawory 3-osiowe (Vision), zawory 2-osiowe (Royal);
  • zestaw maskujący zintegrowany (Twins), pojedynczy zestaw maskujący (Vision, Royal);
  • głowica termostatyczna (Twins, Vision, Royal);
  • złączki do wybranej instalacji (Twins, Vision, Royal).
Zestaw zaworów Vario Term
Zestaw zaworów Vario Term

Objęty promocją jest kolor biały oraz chromowany. Aby poprawnie złożyć zamówienie, prosimy o następujące informację odnośnie zaworów:

  • jaki rodzaj złączek ma znajdować się w komplecie – do wyboru alupex 16x2 lub miedź 15 mm;
  • która rurka jest zasilająca (z ciepłą wodą), a która powrotna (z zimną wodą);
  • jaka figura zaworów ma zostać dodana do zamówienia (prosta czy kątowa, dotyczy tylko zaworów ROYAL i podłączeń bocznych oraz krzyżowych).